Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo J.07 (LFC Nova B - Viktorčin smích)

17. 4. 2007

 

Sestava LFC:  Mládek - Uhlíř st., Musil, Frantl, Koudelka, Uhlíř ml., Kroj, Faksa

Branky LFC:  Kroj, Faksa, vlastní soupeř, Musil

 

     Po neúspěšném vstupu do sezóny (porážka 0:3 s Nottoric Forest) nás opět na Pankráci čekel soupeř druhý - Viktorčin smích, v podzimní sezóně 3. tým 6.G ligy.

 

     Oproti prvnímu utkání se na dvou postech změnila naše sestavu, chybějící Jirku Braného a Petra Capoucha vystřídali Honza Frantl a Láďa Musil, který se již dočkal svého malého "zlatíčka". GRATULUJEME!!!

 

     Soupeř měl se sestavou větší problémy, díky spřáteleným rozhodčím sice nadmíru využil čekací dobu, ale i tak musel chytat náhradní brankář a na střídání už nikdo nezbyl.

     I díky tomu jsme se od úvodu dostali do tlaku, oproti prvnímu utkání jsme si po krásných kombinacích vytvořili výborné šance, ale štěstí v nich stálo vždy na straně soupeře, ať už to bylo při bombách Ládi z voleje nebo hlavičce Čerta do šibenice. Soupeř se snažil hlavně o brejky a nakopávané míče, ale my jsme bránili mnohem pozorněji a pokud se něco nepodařilo odvrátit obraně, byl na místě Tomáš. Jelikož jsme však neproměnili ani další šance, přišel klasický trest v podobě branky soupeře. ten nejprve nebezpečně zahrozil a poté sice se štěstím, ale přece jen využil situace, kdy po nákopu byl u odraženého míče soupeř blíže a dříve než Čert a z první skákavou střelou prostřelil Tomáše. Poločas jsme tak zakončili s jednogólovým mankem a ve druhém jsme se museli pokusit vývoj utkání na rozdíl od toho minulého otočit.

 

     Soupeř sice vstoupil do 2. poločasu povzbuzen překvapivým vedením, ale brzy se začala projevovat neexistující střídačka a úbytek sil. Náš tlak naopak sílil a vyvrcholil ďábelskou osmiminutovku, ve které jsme soupeře položili na lopatky. O vyrovnání a otevření našeho jarního gólového účtu se postaral Čert, od kterého se sice Láďova přihrávka na paty před poloprázdnou nejprve odrazila k brankáři, ale protože ten byl stejně překvapený, dal Čertovi šanci na repete a ten se z dorážky napodruhé nemýlil. V zápětí vstřelil Čert druhý gól, když po nákopu přehlavičkoval jak brankáře tak obránce, rozhodčí však vzájemnou srážku hráčů soupeře nesmyslně posoudil jako faul a gól neuznal. Naštěstí hned z další akce nás poslal do vedení Tonda a když si další výkop od branky v podání Honzy Frantla srazil obránce soupeře do vlastní branky, nebylo soupeři vůbec do smíchu... Brankovou smršť pak zakončil Láďa, který tak uzavřel gólový účet utkání a oslavil tak na hřišti narození malé Terezky!!! Soupeř už se poté kromě několika zbytečně tvrdých zákroků na nic nezmohl a my jsme tak mohli kromě Láďova přírustku do nova"b"ácké rodiny oslavit i první vítězství v nové sezóně!!!

 

Náhledy fotografií ze složky 2. kolo J.07 (LFC Nova B - Viktorčin smích)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář