Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo J.07 (LFC Nova B - Palmeiras Prosek)

25. 4. 2007

 

Sestava LFC Nova B: Mládek - Uhlíř st. (c), Frantl, Koudelka, Musil, Uhlíř ml., Kroj 

Branky LFC Nova B: 2x Uhlíř ml.,  Musil

     Ke třetímu zápasu jsme vyrazili do Kbel, kde na nás čekali domácí Palmeiras Prosek.

     Ti měli výborný start do sezóny, ale v minulém týdnu poprvé prohráli a proti nám si chtěli spravit chuť.

    

     V dusném počasí jsme tentokrát měli vzhledem k brzkému začátku větší problémy se sestavou než v úvodních zápasech, tentokrát nedorazil Tonda s Jirkou a Petr přišel se zablokovanými zády jen jako divák. Naopak soupiska soupeře byla dost početná a bylo otázkou, jak vydržíme se silami.

 

    Do zápasu jsme však vlítli a Honza Uhlíř ml. využil hned v 1. minutě chyby nejistého brankáře Palmeiras a poslal nás do vedení. Soupeř nebyl v úvodu ve své kůži a umožnil nám v úvodní desetiminutovce prostor pro útočení, ale my jsme bohužel žádnou z tutovek nevyužili. Domácí se pak oklepali a do zápasu je vrátila pohotová teč útočníka, který nasměroval aut pod břevno Tomášovi branky a vyrovnal. Hra byla poté vyrovnaná, často zpestřovaná nářky hráčů  Palmeiras na naší tvrdou hru. Bohužel po polovině poločasu soupeř dobře zakombinoval a po křižné střele ke vzdálenější tyči se ujal vedení, které přes naší snahu domácí udrželi až do poločasu.

 

     Naštěstí náš vstup do druhého poločasu byl stejně skvělý jako do prvního - George našel na hranici vápna volného Honzu Uhlíře ml. a ten nechytatelnou střelou, kdy se míč odrazil od břevna prudce těsně za brankovou čáru, vyrovnal a začínalo se prakticky od začátku. Hrálo se nahoru dolů, kdy se soupeř snažil využít svých fyzických dispozic (několik hráčů kolem 190 cm a tak 90 kg živé váhy, což působilo hodně úsměvně ve spojení s jejich neustálým brečením, že jsme jim udělali to a nebo tohle, rozhodčí že jim ubližujou... To se vážně hned tak nevidí :-)

     V polovině druhého poločasu přišla naše chyba v obsazování při rohu soupeře a ten jí tvrdě potrestal - sbíhající hráč se prohnal zcela bez povšimnutí vápnem a nedal střelou z první Tomášovi šanci. Čtvrt hodiny před koncem tak byl před námi nelehký úkol najít zbytky sil a vyrovnat.

     Zatlačili jsme soupeře a přišli i šance, bohužel dlouho bez efektu. Nejprve našel Vláďa z rohu volného Čerta na zadní tyči, ale jeho střelu brankář v pádu vyrazil na roh, pak pálil opět Čert z vápna z otočky, ale branku netrefil. Že se ale vyplatí bojovat až do konce ukázal Láďa, který v samém závěru přehlavičkoval špatně vyběhnuvšího brankáře a zajistil tak pro nás cenný, ale zasloužený bod z horké kbelské půdy, zkrápěné proudy slz soupeře... 

 

Náhledy fotografií ze složky 3. kolo J.07 (LFC Nova B - Palmeiras Prosek)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

obrat měl být úplný

(Oldjohn, 18. 5. 2007 15:28)

V komentáři chybí informace, že během posledních 3 minut měla Nova zcela 3 čisté gólové šance (George, Čert, Honza) a mohla a měla utkání otočit ve svůj prospěch. Soupeř by si alespoň poplakal víc!