Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo P. 2018 (LFC Nova B - Kolíci)

19. 9. 2018

LFC Nova B – Kolíci  2:1 (1:1)

Ke třetímu podzimnímu zápasu nás los nasměroval poprvé na východ Prahy, bohužel začátek zápasu na Štěrboholském umělém pažitu připadl už na 18:00 hod., a tak jsme opět jednou řešili sestavu... Nakonec díky Mártymu dorazila téměř kompletní východní ekipa a přes absenci Petra M., Vráti a Patrika bylo i na střídání.

Úvod zápasu nás zastihl v bohorovném rozpoložení, sice jsme se snažili tlačit do útoku, ale směrem dozadu to byla bída... Dvakrát si se soupeřem, který bez povšimnutí prošel středem přes půl hřiště, ještě Čert poradil, po další ztrátě ve středu už napotřetí soupeř ztrestal naší předchozí špatnou koncovku - 0:1. Inkasovaný gól nás sice úplně neprobudil, ale po nastřeleném břevnu jsme ještě do přestávky dokázali po pěkné kombinaci Adama s Tomášem (?) alespoň vyrovnat - 1:1.

Po přestávce jsme se snažili otočit výsledek v náš prospěch, ale běhavý soupeř nám nedával příliš prostoru a sám hrozil po každém našem zaváhání. Nakonec se však v samém závěru podařilo Rendysovi přece jen překonat gólmana soupeře a zařídit utrápené vítězství pro naše barvy - 2:1!!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář