Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo P. 2018 (LFC Nova B - Pivušky FC)

3. 10. 2018

LFC Nova B – Pivušky FC  5:2 (2:2)

Ke čtvrtému zápasu podzimu jsme se vrátili na domácí hřiště Adama a Rendyse na Čechii Smíchov, takže nevadil ani poměrně časný začátek v 18:15 hod. a sestava byla tentokrát bez problémů... Navíc se v zápasové přestávce podařilo dotáhnout registraci nového hráče a tak mohl poprvé obléci červenomodrý dres Novy Michal Krátký. Absentovali Márty s nemocným potomkem, Vráťa (kotník) a Patrik (lýtko nebo práce?).

Úvod zápasu bylo tak trochu deja vu, stejně jako proti Kolíkům minule jsme se snažili tlačit do útoku, ale směrem dozadu to tak aktivní nebylo... A soupeř nás na rozdíl od minulého zápasu dvakrát potrestal... Nejprve se soupeř před vápnem uvolnil a kolem bránícího hráče vyslal střelu, kterou schoval ještě za volného spoluhráče ve vápně a Čert se tak mohl jen ohlédnout za míčem, který cinknul přesně do levého vinglu branky - 0:1. Po chvilce přišla nepozornost při rohu soupeře a úplně volný hráč si ve vápně věděl rady - 0:2. Vývoj zápasu tak začal nepříjemně připomínat úvodní debakl, tentokrát jsme však po počátečním zastřelování párkrát trefili zařízení a ještě do poločasu vyrovnali, o což se postaral soupeřův obránce, který si do vlastní branky srazil centr Adama - 1:2, a tváří v tvář brankáři Tomáš - 2:2.

Druhá půle tak začínala nanovo a byl to vyrovnaný boj, který jsme v poslední pětiminutovce rozhodli pro sebe my. Nejprve jsme však museli přestát šanci soupeře, kdy soupeř před prázdnou brankou místo centrovaného míče trefil jen Čerta, na druhé straně si stejně jako před 14 dny vzal rozhodující slovo Rendys a otočil skóre na naší stranu - 3:2. Trochu nesmyslně jsme nezabetonovali obranu a jednou fatálně propadli v útoku, naštěstí brejk 3 na 1 soupeř neproměnil a pykal za to ještě dalšími dvěma góly ve své síti, z nichž autorem toho pojišťovacího byl Petr J. - 4:2 a toho závěrečného Zbynďa po přihrávce Michala - 5:2.

Třetí výhra v pořadí nás snad posune do popředí tabulky, bohužel příští týden a brzký začátek úterního zápasu na Mikulovce hrozí dalšími problémy se sestavou, tak snad vymyslíme, jak stáhnou zličínsko-ruzyňskou ekipu na druhý konec Prahy...

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

1. gól

(Tomáš J., 4. 10. 2018 10:37)

Soupeřův obránce si srazil do brány centr Adama.

Re: 1. gól

(Čert, 5. 10. 2018 12:37)

Děkujeme pozorným čtenářům, editováno... :-)