Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo P. 2018 (LFC Nova B - Namo FC)

10. 10. 2018

LFC Nova B – Namo FC  2:3 (0:2)

Pátý zápas sezóny nás čekal na Mikulovce a extrémně brzký čas výkopu v kombinaci s úterním termínem přinesl opět jednou hromadnou neúčast, kdy se po bok dlouhodobě absentujícího Vráti a kratší dobu chybějícího Patrika hromadně přidali Rendys, Adam a oba Petrové. Zatímco na jaře taková situace v jednom případě skončila dokonce kontumací, tentokrát jsme díky posilám byli schopni dát dohromady aspoň kompletní sestavu. Samozřejmě představa zápasu bez střídání nebyla proti soupeři, který na podzim ještě neprohrál, iideální, ale co naděláme... 

Do branky se z obavy před možným zraněním v poli postavil Zbyněk a svého úkolu se zhostil dobře. Bohužel se mu hned v úvodu přihodila pěkná čertovina, kdy ve snaze rozehrát ztratil u postranní čáry míč a bohužel neměl to štěstí, že by to soupeř nepotrestal, neboť se mu podařilo z poměrně ostrého úhlu a dálky dostat míč do naší sítě - 0:1. Přestože jsme si i my vypracovali pár slibných šancí, tak skóre navýšil pěknou ranou zpoza vápna soupeř - 0:2. Soupeř se pak lehce zatáhnul a hrál spíše na brejky, naše snaha o korigování nepříznivého stavu se do přestávky míjela účinkem.

Podobný obraz hry pokračoval i po změně stran, kdy se nám přes nemožnost střídání dařilo tlačit soupeře, bohatě využívajícího tři hráče na střídání, do defenzivy. Zasloužené snížení zařídil po dlouhém autu hlavičkující Michal, který tak dosáhl prvního gólu v červenomodrém - 1:2. Přišly i další šance, ale bohužel nám soupeř opět odskočil na dvougólový rozdíl, když se po nešťastných odrazech ve vápně hodně šťastně (o břevno) trefil potřetí - 1:3. Naše snaha však nekončila, bohužel jsme přes poměrně slušné šance dokázali snížit až v úplném závěru, kdy bodýlkem prostřelil vše před sebou Zbyněk - 2:3.

Vzápětí však rozhodčí zápas, ve kterém jsme dostali i celkem slušně nakopáno, ukončil a my si tak připsali druhou prohru v sezóně a zkomplikovali si tak celkem slušně rozjetou sezónu... Oslabená sestava však zaslouží za předvedený výkon uznání.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář