Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo P. 2018 (LFC Nova B - Ya Basta! A)

22. 10. 2018

LFC Nova B – Ya Basta! A  7:0 (3:0)

Šestý zápas podzimu nás čekal na Motorletu a díky pozdějšímu začátku příliš nevadil ani úterní termín, takže jsme měli zase jednou někoho na střídání. Byl to sice jen jeden člověk, protože z pracovních důvodů odpadl na poslední chvíli Lukáš, ale i to je vždycky poznat. Márty navíc dovedl další posilu (Láďu), který sice již prošel registračním procesem, ale zápasu se zúčastnil jen jako divák.

Měl tak příležitost shlédnout zápas proti soupeři, který byl v tabulce o bod před námi, když z odehraných zápasů disponoval skóre 6:5. Bylo tak třeba počítat s tím, že soupeř bude hrát ze zajištěné obrany a velice důležité bude vstřelit první gól.

To se nám naštěstí podařilo, když se po několika šancích, ve kterých čaroval brankář soupeře, prosadil Adam. Pak si vzali na starost střelbu Tomáš s Honzou a skóre postupně narůstalo, byť soupeř také hrozil. Hodně to připomínalo náš první debakl s Gangbengem, tentokrát však v opačném gardu, kdy my jsme byli ti produktivnější. Tomáš se nakonec zastavil na čtyřech zářezech, Honza na dvou a my jsme tak mohli slavit vysoké vítězství. Debakl trochu rozhodil nervovou soustavu soupeře a Čert si tak po zbytečném zajetí soupeře nemohl vychytanou nulu vychutnat úplně bez bolesti. Třetí ŽK v šestém zápase za faul na brankáře - něco shnilého je v království Dánském...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář