Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo P. 2018 (LFC Nova B - RAF Jinonice)

26. 10. 2018

LFC Nova B – RAF Jinonice  11:0 (3:0)

Sedmý zápas podzimu nás zavedl do samé kolébky soutěže na Hanspaulku a my jsme mohli již i na hřišti přivítat další posilu (Láďu). Přes poměrně rozsáhlou absenci jsme i tak měli dva hráče na střídání, což se v zápase, do něhož jsme šli jako papíroví favorité, hodilo o to víc, že soupeř naopak nedal dohromady ani plnou sestavu a musel tak odehrát zápas o jednoho hráče v poli oslaben. 

Bylo tak zřejmé, že soupeř bude pravděpodobně hrát jen na brejky a bude na nás se prosadit proti zatažené obraně a nedarovat současně soupeři nějakou zbytečnou chybou jednoduchou šanci ke skórování.

Prosadit se v útoku se nám naštěstí podařilo poměrně brzy, když po deseti minutách jsme vedli již o tři branky (Zbyněk, Láďa - první gól v červenomodrém!!!, Adam), směrem dozadu to tak precizní nebylo, ale v největší šanci naštěstí soupeř pouze rozezvučel tyč. Protože ani nám se ve zbytku poločasu nevedlo lépe, měnily se strany za poměrně přívětivého stavu pro soupeře.

Druhá půle pokračovala ve stejném duchu, vedení pojišťoval Honza a pak už si vzali slovo svým druhým gólem Adam a dále Tomáš s Láďou, kteří svůj střelecký účet uzavřeli na čtyřech gólech (pro Tomáše druhý zápas po sobě).

Tucet branek byl tak sice odpovídající, ale trochu krutý příděl pro soupeře, který se i přes početní hendikep snažil o čestný úspěch až do konce, ale Čert si nechtěl nechat překazit rekordní sérii bez obdrženého gólu, která se aktuálně zastavila na 170 minutách...

Dobrá práce tedy, snad si to příště nepokazíme neúčastí na brzkém úterním zápase!  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář